Нещодавно репертуар Лялькового театру поповнив мюзикл за мотивами казки «Карлик ніс» німецького письменника Вільгельма Гауфа (режисер Леонід Попов). Yabl називає п’ять причин сходити на нього на вихідних. Не лише суто сценічних.

Де: Київський академічний театр ляльок (вул. Грушевського, 1а)

Коли: 3, 17, 24 лютого о 17:00

Художнє рішення 

Фото: akadempuppet.kiev.ua

На казці «Карлик ніс» діти сиділи, затамувавши подих. Тут треба віддати належне художнику Миколі Данько, який створив дійсно містичну атмосферу (на яку глядач і сподівається, йдучи на казки Гауфа). Все продумано до деталей, навіть вогонь під каструлею виглядає справжнім. Із маленького німецького містечка миттю переносимося до замку відьми, а звідти — й до королівського палацу так, що і оком не моргнеш – прекрасна сценографія.

Молоді таланти

Ляльок у казці ви майже не побачите, здебільшого актори працюють живим планом. Руслану Драпалюку в ролі Якова просто не можна не співчувати: навіть не до кінця розумієш, за що зла відьма вирішила його провчити та перетворила на карлика, адже він був таким чуйним хлопчиком. Харизматичні Іван Вороний та Юрій Друпп, плюс команда молодих талантів, яка працює злагоджено, непомітно змінює образи, вбрання та маски. Тут і дивні зайці, що прислуговують відьмі, кумедні королівські кухарі, собаки та мешканці міста.

Добро перемагає зло 

Фото: akadempuppet.kiev.ua

Добра казка, безперечно, навчить дитину з повагою і розумінням ставитись до інших людей. А ще ніколи не опускати руки, навіть якщо всі від тебе відвернулися, адже завжди знайдеться можливість проявити людяність, врятувати чиєсь життя та знайти нових друзів.

Наша очередная театральная работа «Карлик Нос»
back stage